BUREAU RESIDENCE – MMS İnşaat Project

BUREAU RESIDENCE

 

Lokasyon : Kartepe
Proje İçeriği : 320 Daire, 23 Mağaza, 1 Five Star Hotel
Proje Alanı : 43.750 m2
Projede Yer Alanlar :  Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness Center,  Kulüpler İçin Sosyal Yaşam Alanları, Restorantlar, Kuaför Salonları, Kapalı Garaj, Temizlik Hizmetleri ve Tam Hizmet Lüks Yaşam.
Teslim Tarihi : Ekim 2016

www.bureau-residence.com

Galeri

hotelHOTEL
Zincir otel markası ile hizmet verecek otelimiz markasının tüm standartlarını içermekte olup, etkileyici sunumlar gerçekleştirmeniz için her türlü teknik donanıma sahip 7 adet toplantı odası yer alır. Toplantı odalarında profesyonel ikramlar ve yeterli büyüklükte fuaye alanı sunulmaktadır. VIP Lounge, Spa Merkezinde Türk hamamı, buhar odası, sauna, masaj ve yüzme havuzu yer almaktadır.

 

 

 

 

 

residence2

RESIDENCE

Sanayinin başkenti Kocaeli`de, Izmit Vapur Iskelesı 10 dk., Cengiz Topel Havalimanına 3 dk, Sabiha Gökçen Haval manına 60 dk. uzaklıkta. Verimli, ferah ve havadar kat alanları, 3,50 m brüt kat yüksekliği aynı zamanda sosyal bir yaşam alanı olarak tasarlanan Bureau, binadan ayrılmadan fitness center`ından kuaför hizmetine kadar kolaylıklar sağlar.

Her bir Bureau rezidansına özel bir araçlık otopark, en ileri güvenlik, mekanik, elektrik ve otomasyonları sunulur (akıllı bina teknolojisi). Toplam 4 adet asansör, her katta nitelikli servis asansörleri otoparktan katlara ulaşan asansörler vardır.

Hızlı internet ve uydu yayını, kesintisiz elektrik ve su. 7/24 profesyonel üst düzey güvenlik hizmet, 24 saat kapalı devre kamera sistemi, yangın güvenlik alarmı ve yangın söndürme sistemi Resepsiyon, posta dağıtım hizmeti, santral-cağrı merkezi hizmetleri, yüksek deprem güvenliği, harcadığınız kadar ödeyeceğiniz aidat yönetim sistemi.

Farklı ihtiyaçlara uygun dilediğiniz büyüklükte Burea Residence birimleri ve kat bahçeleri bulunmaktadır.

 

 

store_4

STORE

Zincir otel markası ile hizmet verecek otelimiz markasının tüm standartlarını içermekte olup, etkileyici sunumlar gerçekleştirmeniz için her türlü teknik donanıma sahip 7 adet toplantı odası yer alır. Toplantı odalarında profesyonel ikramlar ve yeterli büyüklükte fuaye alanı sunulmaktadır.

 

VIP Lounge, Spa Merkezinde Türk hamamı, buhar odası, sauna, masaj ve yüzme havuzu yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

Google map is disabled. Create an API key as per instructions here: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key